banner image

Vila Vyšehrad

Vila Vyšehrad

Vyšehrad Luhačovice nabízí kvalitní ubytování v Luhačovicích i s možností výhodné polopenze. Tento hotel v secesním stylu stojí blízko lázeňské kolonády, v jedné z nejkrásnějších částí lázní, v Pražské čtvrti. Individuální přístup, domácí kuchyně, televize a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu je v našem hotelu samozřejmostí.

Výborná poloha hotelu umožňuje pěší procházky parkem na lázeňskou kolonádu, vycházky k léčivým pramenům i k Luhačovické přehradě.

Pražská čtvrt

Pražská čtvrt je místem, kde byly na začátku minulého století postaveny architektonicky zajímavé vily. V nich rádi pobývali významní umělci minulého století, např. malíř František Pečínka, znamenitý impresionista, dcera Bedřicha Smetany Zdeňka Heydušková, významná klavíristka, akademický malíř Oto Ottmar a hudební skladatel Leoš Janáček.

V současné době máte k dispozici dva dvoulůžkové apartmány, vybavených kuchyňskými kouty. Čtyři dvoulůžkové pokoje a tři jednolůžkové pokoje. Parkování je zajištěno přímo v místě pobytu,. Celý objekt je nekuřácký a nepředpokládá se zde pobyt zvířecích společníků. Samozřejmostí je Wi-fi internetové připojení.

Komentáře

  1. Vila Vyšehrad je na krásně klidném místě, s manželkou nám nejvce vyhovovalo, že služby jsou zde jako na hotelu tedy polopenze ukild atd ( kuchaře je zde výborný ), ale soukromí je jako doma nebo lepší

  2. Kouzlo starší budovy, ale za vnitř krásně zařízené nás nadchlo, k pobytu jsme měli Wellness, který je jen pár minut od Vily což bylo skvělé, příště jedeme znovu do Vyšehradu.