banner image

Vila Terra

Vila Terra

Nově zrekonstruovaná Vila TERRA s komfortním vybavením interiérů je situována v klidném prostředí města Luhačovic, největších lázní na Moravě. Nabízíme vysoký standard ubytování v naprostém soukromí plně vybavených dvoulůžkových apartmánů. Apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, které zajistí veškeré pohodlí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Kouzlo jejich originálního řešení Vás přenese do vzdálených krajin a světadílů, a to vše pod jednou střechou.K odpočinku a relaxaci Vám poslouží naše wellness centrum s bazénem s protiproudem, vířivkou, finskou a parní saunou. Pro rodinné i firemní akce lze využít společenskou místnost s televizí a vybavenou kuchyní na přípravu občerstvení.

Využijte naši nabídku uniknout všednosti hotelových pokojů a vyzkoušet si nezapomenutelné bydlení ve stylových interiérech s atmosférou různých světových kultur. Odpočinek v našem wellness centru Vám pomůže zahnat stres a znovu načerpat energii. Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí, komfort a soukromí nevšedního pobytu a dnes tolik oblíbeného wellness centra.

SVĚT POD JEDNOU STŘECHOU

Od základů zrekonstruovaný objekt se nachází v malebném prostředí lázeňského města Luhačovice, jen 10 minut chůze od kolonády a samotného centra lázní. Stavba byla dokončena a zkolaudována na počátku roku 2014, poté byly realizovány práce na interiérech jednotlivých apartmánů a vnitřních prostor.

V současné době máte k dispozici šest dvoulůžkových apartmánů, vybavených kuchyňskými kouty. Každý z nich je navržen ve zcela odlišném stylu. Je jen na Vás, pro který se rozhodne nyní a který zvolíte příště. Jednotlivé interiéry jsou svou originalitou na míle vzdáleny běžné hotelové uniformitě. Autorkou nekonvenčních návrhů je MgA. Pavla Richterová. K odpočinku a relaxaci poslouží bazén s protiproudem, vířivka, finská a parní sauna a společenská místnost se zázemím. Parkování je zajištěno přímo v místě pobytu, v uzavřeném areálu Vily TERRA. Prostory jsou klimatizovány. Celý objekt je nekuřácký a nepředpokládá se zde pobyt zvířecích společníků. Samozřejmostí je Wi-fi internetové připojení..

Pro uvolnění těla i mysli je Vila Terra vybavena komorním wellness centrem, jehož součástí je bazén s protiproudem, vířivka pro 6 osob s masážními tryskami, finská sauna, parní sauna s vůní a hvězdným nebem, relaxační místnost. Nabízíme také privátní pronájem zařízení kompletního wellness centra pro uzavřenou společnost až 8 lidí. Zapůjčení osušky a saunového prostěradla je zahrnuto v ceně.

Komentáře

    1. Hledal jsem osobní apartmán bez nutosti vaření a nejlépe se saunou přímo na hotelu. Terra všechny mé požadavky splňuje, proto sem i s rodinou jezdíme již pár let za sebou.

  1. Útulné místo v krásné části Luhačovic, s přítelníkní jsem zvolily wellness balíček a za ty peníze v Luhačovicích nevím o ničem lepším. Dopuručujeme.