banner image

Apartmány U Petry

Levné ubytování Luhačovice

Levné ubytování Luhačovice. Krásné lázeňské město Luhačovice patří mezi hlavní turistická lákadla Moravy. Minerální prameny, lázeňské léčebné procedury, wellness centra, skvostná architektura a okouzlující příroda – to jsou symboly tohoto města. Chcete-li zůstat v této lokalitě na prodloužený víkend či týdenní dovolenou, budete hledat vhodné ubytování Luhačovice..

Levné ubytování Luhačovice nabízíme v soukromí rodinného domu v klidné části města. Rodinný dům disponuje dvěma samostatnými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Teplé večery rádi strávíte na venkovním posezení s grilem.

Bílý pokoj v přízemí s rozlohou 6x4 metry má k dispozici 2 až 4 lůžka, lednici, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, elektrický vařič, nádobí a WiFi připojení. Je možné si zapůjčit také fén, žehličku či televizor. Bílý pokoj disponuje vanou namísto sprchového koutu. V patře se nachází druhý pokoj v tónu přírodního dřeva, jehož rozloha činí 10x4 metrů. Tento pokoj může obývat až 5 osob. Zde máte opět k dispozici lednici, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, nádobí, fén a WiFi připojení. Televizor je opět k zapůjčení.

Ubytování Luhačovice v komfortních pokojích

Toto ubytování je vhodné především pro příznivce klidného prostředí a vycházek po okolí. Nachází se asi 20 minut pěší chůze od lázeňského centra směrem k vlakovému a autobusovému nádraží. Případnou dopravu Vám rádi v rámci pobytu zajistíme.

Své oblíbení u nás mohou najít nejen rodiny s dětmi a páry hledající soukromí, klid a pohodu, ale i mileneci či zdatní senioři.

K dispozici máme 2 samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením i venkovním posezením s grilem. Bílý pokoj v přízemí o rozloze přibližně 6 x 4 m má k dispozici 2 – 4 lůžka, lednici, varnou konvici, mikr. troubu, el. vařič i nádobí a Wifi připojení. K zapůjčení je také fén, žehlička a TV. Jeho výhodou je vana namísto sprchovacího koutu.

ětší pokoj v patře (o rozloze cca 10 x 4 m) v tónu přírodního dřeva je vhodný až pro 5 osob. K dispozici má rovněž lednici, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, nádobí, fén,Wifi připojení i TV k zapůjčení.